وبلاگ

معرفی ابزار و وسایل کیف ابزار و کاربرد آن ها

معرفی ابزار و وسایل کیف ابزار و کاربرد آن ها

سحر هانی
1 هفته پیش
۲۴ بازدید

در این مقاله به معرفی وسایل و تجهیزات لازم برای یک کیف ابزار مناسب و کاربردی پرداخته ایم تا هر کار تعمیراتی را به راحتی انجام دهید. با ما همراه باشید...

 

  • عینک، کلاه، ماسک، دستکش، گوشی ایمنی و ...

در حین کار وجود ذرات گرد و غبار و اشیا پرتابی ممکن است به چشم یا ریه شما آسیب برساند. پس وجود عینک ایمنی و ماسک اهمیت ویژه ای دارد. برای جلوگیری از حادثه های احتمالی حتما وسایل ایمنی خریداری کنید زیرا سلامت شما از هر چیزی بیشتر اهمیت دارد. اول ایمنی بعد کار ...

تجهیزات ایمنی

  • پیچ گوشتی

خرید یک پیچ گوشتی با سری های قابل تعویض میتواند بهترین گزینه برای شما باشد تا جای کمتری هم بگیرد. پیچ گوشتی از پرکاربردترین وسایل در جعبه ابزار هست. حتما نوع دوسو و چهارسو آن را همراه خود داشته باشید.

پیچ گوشتی

  • چکش

چکش در اکثر تعمیرات خانگی قابل استفاده است. یک چکش سبک با دسته ضربه گیر میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

چکش

  • انبر

در کیف ابزار خود حتما انبردست، دم باریک ، انبر قفلی و انبر کلاغی داشته باشید چون موقع کار با میخ و کارهای لوله کشی حتما به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. موقع خرید حواستان به دسته های انبر باشد. دسته هایی که از پوشش نرمی برخوردار هستند، گزینه ی مناسب تری می باشند.

انبر

  • آچار یکسر تخت و یکسر رینگ

در کارهای خانگی و کار با پیچ و مهره به یکسری آچارهای ترکیبی نیاز پیدا خواهید کرد. این آچارها دو سر دارند و انتهای دیگر شان باز است. انتهای این ها زمانی کاربرد پیدا می کند که نمی توانید انتهای بسته آچار را در جای خود حرکت بدهید.

آچار یکسر تخت

  • آچار فرانسه

وجود آچار فرانسه در کنار آچارهای ترکیبی دیگر بسیار مهم است. حتما یک آچار با کیفیت خریداری کنید تا از آسیب رسیدن به پیچ ها یا ساییدگی آن ها جلوگیری کنید.

آچارفرانسه

  • دریل

براساس توان مالی و نیاز خود حتما دریل برقی یا شارژی خریداری کنید. اگر استفاده شما از دریل زیاد است نوع شارژی آن را تهیه کنید. هرچقدر بیشتر هزینه کنید می توانید یک دریل حرفه ای با توان و ظرفیت بالاتر بخرید.

دریل

  • چراغ قوه

چراغ قوه های متنوعی در بازار موجود می باشد اما بهترین نوع آن چراغ قوه ای است که دور سر بسته می شود. این مدل کار شما را موقع تعمیرات راحت می کند. چراغ قوه یکی از نیازهای اساسی در کیف ابزار و مناسب برای افراد تازه کار است.

چراغ قوه

  • متر نواری، تراز، تیغه و کاتر

برای تکمیل جعبه ابزار خود حتما متر نواری، تراز، تیغه و کاتر خریداری کنید. متر نواری 7 متری با تیغه حداقل سه متری بسیار مناسب است. یک کاتر با قابلیت تو رفتن به همراه چند تیغه اضافی هم برای کار شما لازم خواهد بود. وجود یک تراز 22 سانتی متری هم موقع نصب یک قاب عکس، دستگاه خشک کن لباس و ... بسیار کاربردی می باشد. موقع خرید از درستی محل قرارگیری حباب آن اطمینان حاصل کنید.

متر نواری

برای مشاوره یا سفارش انواع جعبه ابزار فلزی با کیفیت و مقاوم با شماره 09128159051  تماس حاصل فرمائید.

  • کیف ابزار#جعبه ابزار#کیف آلومینیومی ابزار#جعبه ابزار فلزی#پاورکیس#هاردکیس